Oferta pracy JPF/35/2017

Staff Service jest polską firmą - agencją zatrudnienia z ponad 16-letnim doświadczeniem na rynku pracy.

Staff Service jest wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 115.

Obecnie dla naszego Klienta, którym jest przedsiębiorstwo produkcyjne, poszukujemy osób na stanowisko:

FREZARZ/TOKARZ

Obowiązki:

1)      Obsługa :

  • Frezarek
  • Pilarek
  • Wiertarek
  • Strugarek

2)      Klejenie elementów

Dodatkowe informacje:

1)      gwarantujemy przyuczenie nowych pracowników,

2)      zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie 3-zmianowym,

3)      miejsce wykonywania pracy: Jasienica.

Wymagania wobec kandydatów:

1)      gotowość do podjęcia pracy 3-zmianowej.

OFERUJEMY:

  • zapewniamy wynagrodzenie zasadnicze wraz z pakietem premii i dodatków,
  • terminowo wypłacamy wynagrodzenie,
  • oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • odprowadzamy składki ZUS oraz zapewniamy urlop i świadczenia pracownicze,
  • oferujemy możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia NNW,
  • nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów za udział w rekrutacji.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV z podaniem numeru referencyjnego: JPF/35/2017 na nasz adres mailowy lub o wypełnienie formularza aplikacyjnego

Możliwe jest również dostarczenie CV osobiście lub listownie do naszego biura w Bielsku-Białej przy ul. Orkana 10/3.

Informujemy równocześnie, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którym przekażemy bliższe informacje odnośnie oferty.